هوانوردی جت با اخباری مبنی بر سرمایه‌گذاری در تاسیسات جدید و پیشرفته در پایگاه خود در فرودگاه بین‌المللی ملک خالد  بلیط هواپیما در ریاض، عربستان سعودی، به نمایشگاه بازگشت. این اقدام برای «نشان دادن تعهد مستمر خود به منطقه» و «تطبیق با افزایش حجم ترافیک آینده» به پایتخت و مرکز مالی اصلی پادشاهی طراحی شده است.

شرکت هوانوردی جت به نمایشگاه هوایی دبی بازگشته و خبر از سرمایه‌گذاری در تاسیسات جدید و پیشرفته در پایگاه خود در فرودگاه بین‌المللی ملک خالد در ریاض، عربستان سعودی داده است. این اقدام برای «نشان دادن تعهد مستمر خود به منطقه» و «تطبیق با افزایش حجم ترافیک آینده» به پایتخت و مرکز مالی اصلی پادشاهی طراحی شده است.

این ارائه‌دهنده خدمات هوانوردی تجاری به مدت 40 سال است که هواپیماها، مسافران و خدمه را در این کشور خلیج فارس جابجا می‌کند و جده اولین پایگاه ثابت خود در این کشور را در خود جای داده است. ریاض در سال 1981 به خط تولید خو
هوانوردی جت می گوید FBO جدید طراحی شده در شاه خالد به طور کامل برای کنترل انواع هواپیماها مجهز است بلیط هواپیما مشهد کیش . این مرکز 6000 متر مربعی (64600 فوت مربع) که قرار است در سه ماهه اول سال 2020 افتتاح شود، دارای یک سالن بزرگ برای مشتریان، سه سالن VIP، یک اتاق کنفرانس، یک فروشگاه معاف از مالیات، یک نمازخانه، و امکانات برنامه ریزی آب و هوا و پرواز است. .

FBO همچنین دارای یک دفتر واقع در فرودگاه برای جابجایی و خدمه خط است.

خالد الغامدی، مدیر کل هوانوردی جت در عربستان سعودی می‌گوید: «ما مشتاقانه منتظر انتقال به FBO تازه بازسازی‌شده در سال جدید هستیم. تسهیلات جادارتر برای سازگاری با افزایش حجم ترافیک در آینده در ریاض طراحی د اضافه شد و تأسیسات در مدینه و ینبع به ترتیب در سال 2012 و 2018 دنبال شدند.