در زیر کریستال یاقوت کبود ضد انعکاس، نمای کاملی از صفحه ورزشی محور را می‌بینیم که سبک سه‌بعدی آن به همان اندازه  خرید ساعت جذاب و هدفمند است. در اینجا، عملکردهای بیشتری نمایش داده می شود، شامل نشانگرهای روز/تاریخ که توسط یک تقویم دائمی، نشانگر ذخیره انرژی، و زمان سنجی استاندارد آغشته به فناوری زمان سنجی اتمی که امکان دقت عالی را علاوه بر تنظیم سریع منطقه زمانی فراهم می کند، نمایش داده می شود. از لهجه‌های درخشان در سراسر استفاده می‌شود که به سبک تاریک خوانایی آسان در شرایط نوری ارائه می‌کند.  

در داخل، Citizen x Nissan Z / Fairlady Z جدید با کالیبر H804 سیتیزن هدایت می شود، با حرکت با فناوری نوآورانه Eco-Drive رادیویی با انرژی نور این ساعت ساز که امکان شارژ خورشیدی و تغییر منطقه زمانی سریع ذکر شده را فراهم می کند. ، با دریافت سیگنال ساعت محلی در چهار منطقه مختلف: ژاپن، چین، ایالات متحده و اروپا.

Citizen x Nissan Z / Fairlady Z که به عنوان یک ساعت ورزشی و مسافرتی توانا و زیبا قرار گرفته است، با رنگ‌های تیره و سبک سه‌بعدی که بر جذابیت آن افزوده است، Citizen x Nissan Z / Fairlady Z مقاوم در برابر آب در یک نگاه جدید و جذاب است. علاوه بر این، با توجه به اینکه اولین تلاش مشترک قابل توجه بین دو غول تاریخی ژاپنی در زمینه نوآوری مکانیکی است، ممکن است قبل از تلاش‌های آینده بین سازندگان برای ساعت‌های حتی جذاب‌تر در سال‌های آینده باشد.

Citizen x Nissan Z / Fairlady Z جدید هم اکنون هم از طریق فروشگاه آنلاین Citizen و هم از طریق بوتیک پرچمدار این برند در نیویورک در دسترس است خرید ساعت اصلی . این ساعت در مجموع 1700 نسخه با قیمت 2495 دلار مشخص شده است.
IWC's Big Pilot's Watch زمانی که در سال 2002 مجدداً عرضه شد به یک کلاسیک فوری تبدیل شد، اما تاریخچه آن به گذشته بسیار دورتر می رسد. در این ویژگی از آرشیو WatchTime، به بررسی Big Pilot و بسیاری از تحولات آن در طول دهه ها می پردازیم.

تاریخچه ساعت محبوب بیگ خلبانی IWC نسبت به تاریخچه بیشتر ساعت‌های مچی به گذشته بازمی‌گردد. IWC اولین بار این ساعت را برای نیروی هوایی آلمان در سال 1940 ساخت. ساعت های رصدی الهام گرفته از طراحی این ساعت با قطر 55 میلی متر بودند که ساعت جیبی کالیبر 52 را در خود جای داده بود. با مدل های قابل مقایسه از سازندگان آلمانی مانند A. Lange & Söhne، Wempe، Laco، و Stowa.