در حالی که برخی استراتژی، اقدام یا حتی آزادی دیجیتال را ترجیح می دهند ، برخی دیگر به دنبال سرعت سریع هستند. همانطور که ما مرزهای بصری گوشی های هوشمند و کنترل های دقیق را پشت سر می گذاریم، بازی بیشترین سود را در این موضوع دارد، جایی که جزئیات گرافیکی نقش اصلی را ایفا می کند. برای داشتن مقداری آدرنالین، هیجان با اکتان بالا و درخشندگی گرافیکی در یک صفحه نمایش کوچکتر، در اینجا بهترین بازی های مسابقه ای در اندروید و iOS وجود دارد.

 

آسفالت 9: افسانه ها

 

16 سال از اولین بازی Asphalt می گذرد و از آن زمان تاکنون، آن را در مسابقات کیبورد مسلط کرده است. چند سال پیش، قلمرو آدرنالین آسفالت به گوشی‌های هوشمند نیز کشیده شد و گرافیک با کیفیت کنسول خود را به ارمغان آورد. این بازی دارای بیش از 800 رویداد و 50 ماشین در انتظار باز شدن است. همچنین وظایف و رویدادهای هفتگی و ماهانه را برای تکمیل دریافت خواهید کرد.

 

دانلود بازی ماشین اسپرت هک شده 3 بدون دیتا

 

گرید: اتواسپرت

 

این نام جدید ممکن است شما را شگفت زده کند، اما ما فقط به شما اطلاع می دهیم که Grid نه تنها یکی از بهترین بازی های مسابقه ای اندروید در سال گذشته بود، بلکه یکی از ژانرهای برتر نیز بود. این بازی دارای حدود 100 ماشین و در مجموع 100 مسابقه است. این بازی بیشتر بر روی تجربه تک نفره تمرکز دارد، اما سبک‌های مسابقه‌ای متنوع و زیبایی‌های کوچک مانند پشتیبانی از کنترلر سخت‌افزاری. برخلاف اکثر بازی‌های امروزی، ما تمایل شدیدی به مسابقات پیست به جای مسابقات شهری داریم، که نشان می‌دهد در مکانیک رانندگی عمیق‌تر می‌رویم.

 

 

تور ماریو کارت

 

ممکن است تعجب کنید که چگونه نامی مانند ماریو در لیستی قرار می گیرد که به سرعت، گشتاور و اکتان دیجیتال اختصاص دارد. اما تا زمانی که COD: Mobile معرفی شد، عنوان موفق‌ترین راه‌اندازی بازی گوشی‌های هوشمند را داشت. بله، این در مورد مسابقه ماریو است، اما به سادگی سوپر ماریو نیست که در 10 سالگی بازی کردید. بر اساس Mushroom Kingdom، می توانید قفل شخصیت های مختلف را باز کنید و Mario Kart (ماشین خود) خود را تقویت کنید. این بازی همچنین به دنبال برگزاری رویدادهای چند نفره به زودی است، بنابراین شما و دوستانتان ممکن است بخواهید این رویداد را باندل کنید.

 

خیابان Forza: برای مسابقه ضربه بزنید

 

Forza Street مایکروسافت از فرنچایز بدنام Forza اخیراً در اندروید آمده است تا مسابقه‌هایی را که صفحه‌نمایش‌های کوچک‌تر را ترجیح می‌دهند هیجان‌زده کند. این بازی فرمول استاندارد Forza را برای جمع‌آوری، سفارشی‌سازی و ماشین‌های مسابقه‌ای انتخاب می‌کند و آن را برای موبایل دوباره طراحی می‌کند. Forza Street از نظر فنی یک بازی مسابقه‌ای خیابانی میامی است، اما تفاوت زیادی با کنسول‌های اخیر و پرهزینه‌های سری Forza دارد. مملو از خودروهای نسخه ویژه و رویدادهای به موقع است. ما همیشه به Forza برای ارائه یک بازی درخشان بصری اعتماد کرده‌ایم و این یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای اندروید در حال حاضر است.

 

CSR Racing 2

 

برخلاف اکثر بازی‌های مسابقه‌ای که در آن‌ها پیچیدن و دریفت کردن نقش دارند، CSR ها به شکل مستقیم‌تری از مسابقه اعتقاد دارند. درست همانطور که Dom از سری FnF می گوید "یک چهارم مایل در یک زمان"، این بازی نیز همینطور است. تنها چیزهایی که در اینجا مهم هستند تعویض دست و پا و زمان بندی دقیق است. تو به آن دست می زنی و غیرقابل توقف هستی. البته، شما باید ماشین خود را هوشمندانه ارتقا دهید، اما این زیبایی بازی است.

 

Riptide GP: Renegade

 

از مبارزه با آن در جاده خسته شده اید؟ آب های خشن را امتحان کنید! این بازی در قلب خود درست مانند Jet Moto یا Wave Race 64 است. Riptide GP: Renegade یک بازی حالت حرفه ای داستان محور است، اما همچنین به شما امکان می دهد یک مسابقه سریع یا نبرد با حریفان آنلاین انجام دهید. گرافیک فوق‌العاده با جلوه‌های آب و حرکت تاری است که حس خوبی از سرعت به بازی می‌دهد. همچنین از کنترل‌های شیب صفحه‌نمایش استفاده می‌کند که به آن لمس مسابقه‌ای بسیار صمیمی‌تر و واقعی‌تر می‌دهد. صحبت از کنترل‌ها، یکی از جنبه‌های کلیدی بازی انجام شیرین کاری‌های دیوانه‌کننده است که با کشیدن سریع به راحتی انجام می‌شود.