لیپوساکشن لیزری

تفاوتی که به دنبال آن هستید

لیزر لیپو یک جایگزین غیر تهاجمی برای لیپوساکشن معمولی برای سفت کردن پوست و کاهش چربی است.

در طی این روش، لیزر بدون آسیب رساندن به اپیدرم به پوست نفوذ می کند تا سلول های چربی زیر پوست را گرم کند. این به سلول‌های چربی آسیب می‌زند که به‌طور طبیعی توسط سیستم لنفاوی در طول زمان پاک می‌شوند. دستگاهی که ما استفاده می کنیم پوست را در حین درمان خنک می کند تا هر گونه ناراحتی را که ممکن است احساس شود کاهش می دهد و در طول یک جلسه می توان از چهار اپلیکاتور در نواحی جداگانه استفاده کرد که با تسمه روی پوست نگه داشته می شوند.

لیزر لیپو فرآیندی است که نیاز به تجربه و دقت دارد، که دقیقاً همان چیزی است که پزشکان ما برای بیماران ما روی میز عمل می آورند. برای اطمینان از این امر، کلینیک به طور منظم روزهای آموزش دکتر پیکر تراشی در تهران را برگزار می کند که در آن کارشناسان ما گرد هم می آیند و دانش و تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند تا از آخرین پیشرفت ها و روش ها مطلع شوند.

نواحی مختلفی را می توان با لیزر لیپوماتیک درمان کرد، از جمله شکم، دستگیره های عشق، داخلی و خارجی ران ها و باسن. اینها مناطقی هستند که احتمال رسوبات چربی سرسخت وجود دارد و لیزر لیپو برای از بین بردن چربی های مقاوم اضافی عالی است. نتایج شامل کاهش قابل توجه چربی و همچنین بهبود خاصیت ارتجاعی پوست در طول زمان است و به شرطی که بیمار به رژیم غذایی سالم و رژیم ورزشی پس از درمان ادامه دهد، ماندگار هستند، دکتر پیکر تراشی در تهران می گوید اما تغییرات سبک زندگی و هورمون‌ها می‌توانند بر این موارد تأثیر بگذارند.

این درمان نباید به عنوان نوعی کاهش وزن استفاده شود، بلکه باید همراه با یک سبک زندگی سالم برای هدف قرار دادن مناطق خاص استفاده شود.

اگر باردار هستید، در دوران شیردهی، قاعدگی شدید یا اگر موارد زیر را دارید، از لیزر لیپوماتیک استفاده نکنید:

ضربان ساز یا دفیبریلاتور
رشد غیر طبیعی بافت، مانند مستعد ابتلا به اسکار کلوئید
لخته شدن خون
سرطان
بیماری قلبی یا سایر بیماری های قلبی
دیابت وابسته به انسولین
بیماری کبد یا سایر شرایط
اسکلروز چندگانه
ایمپلنت ها
یک وضعیت عروقی
همچنین اگر اخیراً جراحی کرده‌اید یا داروهای ضد انعقاد یا داروهایی که شما را به نور حساس می‌کنند مصرف کرده‌اید، از لیزر لیپوماتیک استفاده نکنید.

خطرات و عوارض جانبی رایج لیزر لیپو شامل درد یا بی حسی در ناحیه درمان، ناراحتی و شلی یا تغییر رنگ پوست است. برخی از افراد پس از جلسه خود دچار سوزش زیر پوست می شوند. اگر این مدت بیش از چند روز طول بکشد، می تواند نشانه تجمع مایع باشد و توسط پزشک شما قابل درمان است.

سایر افراد ممکن است متوجه بافت گودی یا توده ای در ناحیه درمان شوند. این ممکن است یک نتیجه موقتی از تورم یا می تواند یک نتیجه نیمه دائمی باشد. اگر پس از گذشت شش هفته از ناحیه درمان، همچنان پوست فرورفته دارید، با پزشک خود مشورت کنید.

در موارد نادر، برخی افراد دچار موارد زیر می شوند:

بافت اسکار زیر پوست
عفونت در محل
لخته شدن خون
نکروز پوست (مرگ بافت) در محل برش

درمان فوق العاده سلولیت

لیزر لیپو و کاویتاسیون اولتراسونیک و فرکانس رادیویی همه در یک!

درمان سوپر سلولیت از سه تکنیک مختلف برای کاهش رسوبات چربی و سفت کردن پوست استفاده می کند. این شامل

 1. لیزر لیپو لیزر لیپو یک جایگزین غیر تهاجمی برای لیپوساکشن معمولی برای سفت کردن پوست و کاهش چربی است. در طی این روش، لیزر بدون آسیب رساندن به اپیدرم به پوست نفوذ می کند تا سلول های چربی زیر پوست را گرم کند. این به سلول‌های چربی آسیب می‌زند که به‌طور طبیعی توسط سیستم لنفاوی در طول زمان پاک می‌شوند.

 2. کاویتاسیون اولتراسونیک که به آن لیپولیز اولتراسونیک نیز می گویند، یک درمان کانتورینگ بدن است که برای از بین بردن رسوبات چربی زیر پوست شما استفاده می شود. این روش جایگزین مطمئن تری برای گزینه های جراحی مانند لیپوساکشن است

 3. فرکانس رادیویی که یک درمان حرارتی غیر تهاجمی است که به سفت کردن، کانتور کردن و اصلاح خطوط عمیق تر پوست روی صورت و بدن کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت الو پزشک مراجعه نمایید.