یکی از کشورهای اوراسیایی گرجستان است که در سال‌های اخیر به یکی از مقاصد توریستی تبدیل شده است، یکی از موارد مهم این است که مانند تورهای دیگر این تور نیاز به ویزا نیست‌. ایرانیان سفرهای تابستان و زمستان خود را به کشور گرجستان می‌آیند و به شهرهای تفلیس و باتومی بازدید می‌کنند. تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲ بهترین فرصت برای سفر می‌باشد چون می‌توانید به هزینه‌ای مقرون به صرفه یک سفر جذاب و عالی در نوروز ۱۴۰۲ داشته باشید. این سفر با داشتن طبعیت زیبا، جاذبه‌های گردشگری و تاریخی  فراوانی که دارد می‌تواند گزینه عالی برای یک سفر جذاب را داشته باشید و فصل بهار یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به گرجستان می‌باشد، زیرا در این زمان از سردی هوا کاسته شده و به راحتی می‌توانید از این کشور بازدید کنید.

اگر مسافر تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲ ما هستید این را بدانید که یکی از تفریحات بسیار محبوب در گرجستان، خرید در مراکز خرید مدرن آن می‌باشد. در فصل بهار به‌خاطر تخفیف‌های زیادی که اجناس دارند می‌توانید خریدی ارزان و باکیفیت داشته باشید. پکیج تور بهار گرجستان ۷ یا ۸ روزه است و زمانی که شما به گرجستان وارد شدید برای شما مسافران بلیط‌ فرودگاهی صادر می‌شود. برای این‌که اجازه ورود به گرجستان را داشته باشید باید بلیط رفت و برگشت خریداری کنید و اگر این کار را انجام ندهید برای شما امکان دارد ویزای فرودگاهی صادر نشود. برای اینکه تور گرجستان ۱۴۰۲ رزرو کنید بهتر است الان اقدام کنید زیرا زمان عید خرید تور گران است. این را بدانید که در اسفندماه به دلیل افزایش تقاضا و بالا رفتن قیمت دلار ، نرخ خرید تور هم افزایش پیدا می‌کند و در برخی موارد به دو برابر قیمت می‌رسد. اگر بودجه شما کم است بهتر است تور تفلیس یا باتومی را جداگانه رزرو کنید، و اگر هزینه‌های سفر برای شما مهم نیست تور ترکیبی گرجستان را خریداری کنید چون علاوه بر تفلیس می‌توانید شهرهای زیبای باتومی را از نزدیک ببینید و به تفریح و گردش در این شهر بپردازید.

قیمت تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲

یکی از محبوب‌ترین تورهای خارجی میان ایرانیان تور گرجستان می‌باشد. این تور به صورت هوایی برای شهرهای باتومی و شهر تفلیس که شهرهای توریستی پو پرگردشگر این کشور هستند که برگزار می‌شود و بازدیدکننده خاص خودش را دارد. اگر هزینه برای شما مهم است پیشنهاد می‌کنیم در فصل بهار راهی تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲ شوید، چون در این فصل تعداد زیادی گردشگر جذب خود می‌کند و پیشنهاد گلبرگ سیر با بالارفتن عرضه و تقاضای بالا در این فصل جهت خرید تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲ اقدام کنید.

اوایل اسفند بهترین زمان برای خرید تور است هرچقدر به فروردین‌ماه نزدیک شوید هزینه‌ها بالاتر می‌رود پس زودتر تصمیم خود را بگیرید تا متحمل هزینه‌های بالا نشوید. اگر هزینه ها و قیمت تور گرجستان برای شما مهم است می‌توانید بالای همین صفحه تورهای ارزان ما را مشاهده کنید. و در ادامه لازم به ذکر است که قیمت تور گرجستان به عوامل گوناگونی همچون: رزرو هتل های همراه با وعده های غذایی، بلیط هواپیما، نوع خدماتی که ارائه میشود، ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان کاملا مسلط به زبان انگلیسی، گشت شهری رایگان و ارائه سیمکارت و... بستگی دارد برای خرید تورهای گرجستان سعی کنید هوشنمدانه عمل کنید و بدانید بیشترین هزینه‌های سفر مربوط به کدام‌یک بخش می‌باشد، با مدیریت آن‌ها می‌توانید به سادگی بهترین سفر را داشته باشید.

آفر تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲

اگر به دنبال یک مقصد ارزان و جذاب در حوزه دریای مدیترانه هستید آفر تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲ بهترین گزینه برای شماست. سعی کنید در نوروز۱۴۰۲ تورها را از دست ندهید. یکی از کشورهای تاریخی و زیبای اروپایی بی شک گرجستان است که مقصد خوبی برای خانواده است. آژانس مسافرتی گلبرگ سیر تلاش می‌کند آفرهای عالی و معقولی ارائه می‌کند تا مسافران با قیمت‌های عالی در کنار کیفیت خوب سفر کنند. بازدید از شهرهای تفلیس و باتومی در کنار غذاهای خوشمزه گرجی و اماکن تاریخی و گردشگری بهانه خوبی برای خرید تور گرجستان است. تور گرجستان نوروز ۱۴۰۲ یکی از محبوب‌ترین ومتقاضی‌ترین تورهای خارجی در میان ایرانیان است.

مجموعه گلبرگ سیر روزانه از طریق کانال تلگرام بلیط آفری در مسیر شهرهای توریستی گرجستان مثل تفلیس و باتومی برای شما مسافران اطلاع رسانی می‌شود. شما مسافران از طریق عضویت در کانال‌ تلگرام می‌توانید از آفری نرخ‌های مسیرهای مختلف به‌ویژه گرجستان آگاه شوید، و با عضویت در کانال اینستاگرام می‌توانید از آفرها و تخفیفات تور گرجستان آگاه شوید.