جهانگردی و دیدن کل دنیا را الزاماً باید از ایرانگردی و سفر با تور‌های‌ داخلی‌ شروع‌ کرد ، برای انتخاب کامل ترین تور در ایران می توان معیارهای بسیاری داشت . اما با توجه به اینکه ایران در دنیا به قلمرو چهار فصل شناخته است و اینکه یکی از کشورهای تاریخی دنیا با جذاب ترین و متنوع ترین گیرایی های گردشگری که به راستی تشریح همه صفات بی نظیر و منحصر به شخص آن در گردشگری ایران قطعا یک شعار یا تبلیغات نابود ! بلکه آنهایی که به بکرترین و زیباترین منطقه‌ها ایران سیاحت کرده اند این جمله من را تائید می کنند . اگر با شروع تعطیلات تابستان 1401 به دنبال مقصدی زیبا می گردید ، همراه ما باشید . در ادامه سوالهایی همچون بهترین‌ تور گردشگری داخلی ، بهترین‌ تور‌ داخلی ، بهترین تور مسافرتی ، اینها واژههایی بوده است که بیشتر گردشگران داخلی به دنبالش هستند و حالا شما می توانید جذاب ترین تورهای داخلی تابستانی دلخواه خود را در این صفحه انتخاب‌ نمایید و با دیدی باز راهی سفری‌ متفاوت‌ و هیجان‌انگیز‌ در کشورمان ایران شوید .

تور‌های‌ داخلی‌

مربوط به سفر به دل هیجان با تور‌ کیش تابستان

مراد از سفر ، فاصله گرفتن از زندگی یکنواخت روزمره‌ ، چشیدن طعم‌های جدید‌ ، آشنایی با فرهنگ‌‌های‌ مختلف‌ و مهم ‌تر بیرون بردن خستگی‌ها و انرژی‌‌های‌ منفی در زندگی شهری است . اگر عاشق خاموشی و راحتی خواهید بود یا در پی یک هجرت از جنس اکسیژن خالص و آرامش توصیف ناپذیر می ‌گردید سفر با تور کیش تابستان در جنوب ایران بهترین گزینه برای شما هست . سفر به کیش در هر فصل و وقتی از سال ، مزایا و بدی‌ها خودش را دارد ولی تابستان بحثش با فصلهای دیگر فرق می سازد ! خوب با اینکه این محدوده در تابستان به قوت گرم و سوزان خواهد شد ، اما از گردشگران آن کم نمی گردد زیرا در تور‌ کیش مجموعه ‌ای از جاذبه‌‌های‌ عالی و هیجان ‌انگیز مانند : کایت بردینگ ، فلایبرد کیش ، اسکی روی آب با کلک ، اسکوتر غواصی ، پاراسل و صدها تفریح جذاب دیگر وجود داراست که می ‌توانید تجربه مرتبه کنید . جاذبه تور کیش تنها به مناسبت‌های گفته شده ختم نمی ‌شود ، پاساژ گردی و خرید‌ هم در این جزیره طرفداران بسیار بسیاری را به خود خاص داده و ما به شما اطمینان خاطر می‌ دهیم بعد از هجرت با تور‌ کیش پشت ‌بار شما پرانرژی مثبت و خاطرات خوش خواهد شد .

آب و هوای کیش در فصل‌ تابستان به شدت‌ گرم است و در این فصل دمای جو در کیش به بیشتر از 34 درجه سانتیگراد و رطوبت آتمسفر به بسیار از 70 درصد می ‌رسد . اما از اواخر شهریور ماه نیز به ‌تدریج از گرمای هوا کاسته شده‌ و هوا خنک‌ تر می گردد . خوب‌ با این اوصاف به دلیل گرما و شرجی هوا در این ایام و به طرف خصوص از خرداد تا شهریور ، باعث کاستن طلب برای نقل‌مکان به کیش و در نتیجه کاهش قیمت تور‌ کیش می ‌شود . به طوری که در تور کیش تابستان شما براحتی این امکان را دارید که هتل‌های 5 ستاره‌ و ساحلی کیش را با قیمت پست تر رزرو نمایید . همچنین زیادی از کمپانی هواپیمایی داخلی از نقاط مختلف ایران به جزیره کیش پرواز دارند؛ در این بین پرواز‌های‌ شرکت ‌های هواپیمایی ماهان ، معراج‌ ، ایران ‌ایر تور و ایران ‌ایر به دلیل بهره‌ مندی از ناوگان مجهزتر و هواپیمای خوب تر ، گران ‌تر‌از‌سایر ایرلاینها هستند .

جزیره کیش بیش از هر چیز به علت تفریحات آبی و مرکزها خرید چیز دقت قرار گرفته است ، افرادی که در تابستان رونده این جزیره است و علاقه به خرید کردن دارند روزها را میتوانند در پاساژها بگذرانند و با جدیدترین تولیدات نشان های چیز دلبستگی شان دوست می گردند . خوشبختانه در تور ارزان کیش و فصل گرم شدن هوا با مغازههای زاید برابر خواهید شد که تخفیف‌های‌ بسیار‌ وسوسه برانگیزی روی محصولاتشان گذاشته اند . آنهایی که جوینده تفریحات آبی کیش هم هستند ، در زمان ها کنار کرانه رفته و سری به بندرگاه های تفریحی جزیره بزنند . تنوع‌ تفریحات دریایی‌ کیش فرد می باشد و نمونه آنها در دیگر نقاط شهر پیدا نخواهد شد . تفریحاتی همچنون غواصی‌ ، چتر‌ پاراسل ، شاتل سواری‌ ، بنانا سواری ، فلای بورد در کیش ، انواع قایق سواری ، شنا‌ ، دوچرخه سواری‌ و موتور سواری قبل ساحل در مسیر دوچرخه سواری و . . . طرفداران بسیار فراوانی دارد . مسافرانی هم که به دام لاکچری کیش محبت مندند بیشتر از ابتدای عزیمت یک ابزار گران مظنه کرایه می کنند و در طول زمان سفر همه رفت و آمدهایشان را با آن انجام دهند چون تجربه عالی‌ خواهد شد .

در نهایت شما در گشت شهری‌ که معمولا هتل‌های‌ کیش به صورت‌ رایگان‌ برگزار می کنند بازدید‌ از مهمترین جاذبههای طبیعی و تاریخی جزیره مثل‌ کاریز ، شهر زیرزمینی‌ ، کشتی یونانی ، جزیره حمورابی ، جزایر مرجانی و . . را خواهید داشت و اینکه قیمت تفریحات آبی کیش ، پته جاذبههایی مثل سافاری ، پارک آبی و کشتیهای تفریحی را می توانید با تخفیف در تور‌ کیش براحتی تهیه کنید .

تور‌ مشهد ، سفری عرفانی و دلچسب در تابستان

گزینه بعدی‌ ما مشهد مقدس است چرا‌ که طرفداران زیادی را به خود‌ اختصاص داده است . از آنجاییکه فصل تابستان فصل شلوغی تور مشهد‌ است ، در این فصل ، مدارس‌ تعطیل شده اند و آب و هوای مشهد متعادل ‌تر‌از‌سایر مناطق گردشگری کشورمان می باشد ، به همین سبب تور مشهد ، یکی از محبوب ‌ترین تور‌های‌ تابستان 1401 بشمار می رود‌. مهم است‌ بدانید که مراسمات مهمی که در تابستان امسال در حرم منقح رضوی برگزار می‌ شوند که از جمله مهمترین آن‌ها می توان به مراسم ضیافت عید غدیر و مراسمات عزاداری در دهه آغاز موثق در مشهد‌ اشاره کرد . ضمنا توجه داشته باشید که اگر قصد تهیه تور تابستانی‌ مشهد را دارید ، این را در ذهنتان نگه دارید که در این نوبت شهادتگاه بسیار پرجمعیت و مملو از مسافر خواهد شد . ولی اول هفته‌ها شرایط به درد بخور ‌تری برای عزیمت دارید زیرا زائرینی که شاغل هستند ، بطور مد آخر هفتهها را برای سفر به مشهد انتخاب می ‌کنند و در نتیجه باید انتظار افزایش نرخ دام شهادتگاه در اواخر هفته را داشته باشید . ضمنا همین حالت را در نیمه دوم تابستان هم شاهد خواهید شد ، درست در نیم دوم تابستان و به خصوص در شهریور ماه ، ناحیه شهادتگاه و حرم پاک بسیار شلوغ شده و قیمت تله قتلگاه ایضاً با زیاد چشمگیری روبرو می گردد .

در اینجا قصد داریم جاذبههای عالی برای تفریحی تابستانی در مشهد را بشما معرفی کنیم ، نخست پارک‌های‌ آبی مشهد ، خنک ترین تفریح در تابستان بشمار می روال . در وقت گرمی نمونه تابستان هیچ چیزی بهتر‌از‌آب بدنی نمی تواند حال شما را سر جا بیاورد . خوشبختانه شهر مشهد در این مورد همیشه‌ فعالیت‌های‌ جذابی داشته بوده است و توانسته در نقاط همگون شهر‌ پارکهای آبی مهیجی را بازگشایی نماید . گزینه بعدی باشگاههای پینت بال قتلگاه ، بهترین گزینه تفرج تابستانی هستند؛ از جمله مجلل ترین و مهیج‌ ترین تفریح‌هایی‌ که این روز‌ها‌ مطابق‌ میل زیادی از جوانان قرار گرفته است ، می شود به گیم پینت پر اشاره نمود . این ورزش به عنوان یکی از جدیدترین بازیهای گروهی در باشگاه‌های‌ مختلف‌ مشهد‌ توانسته به شهرت مختص ای دست پیدا کند .

طرقبه و چالیدره مشهد‌ ، تابستانی ترین منطقه مشهد که زیادی از اهالی مشهد ترجیح میدهند در موعد های گرم سال کمی از شهر اطراف شوند و برای گذراندن دوران زنده‌دل و آرامش قسمت از شلوغی ناحیه فرار کنند و به این مکانهای خنک تر بروند . ازاین‌رو پیشنهاد می کنیم به جز طرقبه و چالیدره مشهد به هیچگونه گزینه انتخابی دیگری تعقل نکنید . از دیگر تفریات تابستانی این شهر می توانایی به : وب سایت پروازی مشهد‌ ، گزینه ای عالی برای گذراندن تعطیلات تابستانه ، لذت یک روز شورانگیز در شهربازی ملت و . . . اشاره کنیم .

تور قشم ، سفر به مروارید‌ خلیج فارس‌

تور قشم از جمله سفرهایی است که جاذبه‌های خیره‌ کننده‌ و بی نظیرش بی شک شما را شگفت ‌زده خواهد کرد ، ساحل‌ها نیلگون و بازارچه های بومی و غذا‌های‌

 جنوبی به ‌قدری گیرایی غیر قابل توصیفی دارد که شما را برای گشت‌ و مسیر منطقه سحرآمیز وسوسه می‌ ادا کند . خوب اگر تابستان امسال به دنبال فضای جدید و خاص درعین الان ساکت می ‌گردید پیاده ‌روی به سمت دره ستارگان و روستای جاهکوه و قایق‌ سواری در محدوده جنگل حرا را به شما پیشنهاد انجام می دهیم و اگر هم می‌ خواهید آدرنالین خونتان رو افزایش بدهید تفریحات آبی تور قشم زیباترین گزینه برای مسافران تور قشم خواهد بود . مزیت این سفر نسبت به بقیه سفر‌های‌ داخلی این است که مسافت مرکز شما با زندگی پویا و محلی بومیان این منطقه فراوان کمتر میکند و به راحتی این امکان برای شما مهیاست که زندگی بومیان را از نزدیک لمس بکنید و غرق حظ شوید که این تجربه دلچسب خالی از لطف نابود و پیشنهاد ما به شما به عنوان یک گردشگر این است که حتماً از دست ‌فروشانی که هنر دست خود را به معرض ارائه گذاشته اند ، کلی سوغاتی خرید بکنید و لبخند را به دوستانتان هدیه‌ کنید .

به اضافه جالب خواهد شد بدانید که کاهش شدید بها اجناسی مثل پوشاک ، در تابستان ‌های قشم ، یکی از مهمترین دلایل‌ خرید تور قشم ، برای بسیاری از علاقه ‌مندان به فروش می می بود . تخفیفات تعجب‌انگیز پاره‌ای از مراکز تجاری قشم ، گرمای بلا دهنده هوای تابستان قشم را با داغ کردن اجاق فروش ارزان از قشم در تابستان کم خواهد کرد و تبسم رضایت را بر لبانتان می نشاند . در نتیجه تور قشم تابستان 1401 را می ‌توان‌ یکی از بهترین فرصت‌ برای خرید و تفریح‌ در قشم دانست ، زیرا‌ قیمت همه چیز در تابستان قشم مناسب‌ است و قیمت‌ها بسیار مناسب‌ اند

در نهایت اگر تصمیمتان قطعی است که یکی از تورهای داخلی مثل : تور کیش ، تور‌ مشهد و تور‌ قشم را برای گذراندن تعطیلات تابستان انتخاب کنید ، بایست بگوییم که شما عزیزان می توانید با گلچین تله های تابستان 1401 از سمت‌ مجموعه‌ نامی‌ گشت که شامل‌ تورهای متنوع‌ و مقرون به صرفه‌ است‌ ، کیفیت و آرامش را در بالاترین سطح را تجربه‌ کنید‌ . البته ناگفته نماند که افرادی که علاقه‌مند‌ به شرکت‌ در تور‌های‌ گفته شده در تعطیلات تابستان امسال هستند ، می توانند علاوه بر مراجعه به صفحه واقعی تارنما بنام سیر و یا با شماره تلفن 5 رقمی ما بشماره 49398 -021 هم تماس‌ بگیرند و تمامی سوالات خود را از در خصوص تور‌های‌ داخلی ما با کارشناسان با تجربه‌ مجموعه‌ مطرح کنند و مژده‌ اینکه شما می توانید در کنار‌ تور مسافرتی خود‌ از پشتیبانی‌ 24 ساعته و در حین سفر‌ آژانس‌ نامی گشت بهره‌مند‌ شوید و سفری لذت‌بخش‌ را تجربه کنید‌ .