این به ESPN اجازه می‌دهد تا ارزش زیادی را به مشترکین خود ارائه دهد سرویس ای پی تی وی به آنها اجازه دهد:

    محتوای لحظه ای را تجربه کنید.
    لحظات مورد علاقه خود را دوباره زنده کنید.
    به هر چیزی که از دست داده اند رسیدگی کنند.
    فقط برای عضویت از مزایای محتوای اضافی لذت ببرید.

آنچه زمانی پخش زنده یکباره با اشتراک کابلی   سرویس iptv   گران قیمت بود، اکنون به یک پخش زنده قابل دسترسی و قابل پخش در یک سرویس مقرون به صرفه تبدیل شده است.

این به ESPN کمک می کند تا حفظ مشتری را افزایش دهد، نرخ انحراف را کاهش دهد و خدماتی فراتر از آن را به مشتریان ارائه دهد که در جای دیگر آنها را پیدا نخواهند کرد.

به لطف برنامه پخش زنده OTT ESPN، آنها می توانند در حال حرکت از دستگاه مورد علاقه خود یا روی مبل از طریق تلویزیون هوشمند خود تماشا کنند:
دستگاه های espn plus ott

    این به ESPN+ اجازه می دهد تا کاربران به محتوای زنده انحصاری دسترسی داشته باشند که قبلاً فقط در تلویزیون کابلی و ماهواره ای در دسترس بود و دسترسی به پلت فرم آنها را افزایش می دهد.

حتی بهتر…

اگر مشترکی نتواند پخش زنده را تماشا کند، پلتفرم استریم همه آنها را در یک پایگاه داده ضبط شده ارائه می دهد تا بعداً به صورت درخواستی تماشا کنند.
اکنون، ممکن است فکر کنید، "آنایس، این عالی به نظر می رسد، اما من ورزش های حرفه ای را به صورت زنده پخش نمی کنم!" و به آن، من می گویم: شما مجبور نیستید!

هزاران نوع محتوای پخش زنده دیگر وجود دارد که می توانند از برنامه های OTT بهره مند شوند. و ما شاهد سرمایه گذاری بیشتر   خرید ای پی تی وی ارزان     و بیشتر پخش کننده ها در آنها هستیم.

بیایید نگاهی به چرایی…
چرا پخش‌کننده‌های بیشتری با پلت‌فرم‌های OTT به پخش زنده می‌پردازند؟

پخش‌کننده‌های بیشتری برنامه‌هایی را برای گسترش دامنه دسترسی خود و رشد کسب‌وکار شما انتخاب می‌کنند Ip tv   . ما این اتفاق را در طیف وسیعی از سوله‌ها دیده‌ایم مانند: